Хмельницька АЕС продовжує свою профорієнтаційно-освітню роботу. 👩‍🎓В цей весняний сонячний день спеціалісти відділу роботи з громадськістю і ЗМІ завітали у Нетішинський професійний ліцей з освітнім проєктом «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».

Хмельницька АЕС продовжує свою профорієнтаційно-освітню роботу.

✅Вже традиційним на початку заходу стало онлайн спілкування генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри зі здобувачами освіти у форматі питання-відповідь.
⚛Ліцеїсти мали змогу не тільки ознайомитися з принципами роботи та технологічними процесами ХАЕС, а й взяти участь у цікавих вікторинах та отримати подарунки за активність від Українське Ядерне Товариство та Хмельницької АЕС.
✅На заході також були присутні заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь та голова ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин Володимир Цибульський, які із задоволенням відповідали на запитання учнів та заохочували до участі в освітніх проєктах ХАЕС.
🏣Натомість представники ліцею організували екскурсію в навчально-практичний центр професії «Електрогазозварник», навчальну лабораторію професії «Кухар. Офіціант», учнівське СТО професії «Слюсар з ремонту транспортних засобів. Водій категорії С» та майстерні професій «Електромонтер» і «Швачка. Кравець».

Це процес взаємодії з силами природи через нанесення сакральних символів на поверхню метафоричного Всесвіту-Яйця. Це гармонізуючий медитативний процес занурення у внутрішній світ, який супроводжується ароматом бджолиного воску та полум‘ям свічок. Тому, запрошуємо всіх бажаючих на благодійний майстер -клас по розпису писанок : 15 квітня о 15,30 в гуртожитку Приходь на майстер -клас – зроби донат […]

Знайомтесь, наші профорієнтатори! Цікаві та нові підходи до профорієнтаційної роботи, квести, челенджі, тренінги та марафони – чекають на тебе! Долучайся, в НПЛ – навчатись КРУТО!

яке необхідно виконати перед початком пошуку роботи. Гарне резюме може зіграти вирішальну роль у кар’єрі. Воно розкриває як професійні, так і особисті навички. І сьогодні в Центі розвитку карʼєри ми говорили із здобувачами освіти про те, що не варто писати та чого слід уникати при написанні резюме.