Хмельницька АЕС продовжує свою профорієнтаційно-освітню роботу. 👩‍🎓В цей весняний сонячний день спеціалісти відділу роботи з громадськістю і ЗМІ завітали у Нетішинський професійний ліцей з освітнім проєктом «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».

 

 

Хмельницька АЕС продовжує свою профорієнтаційно-освітню роботу.

👩‍🎓В цей весняний сонячний день спеціалісти відділу роботи з громадськістю і ЗМІ завітали у Нетішинський професійний ліцей з освітнім проєктом «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».
✅Вже традиційним на початку заходу стало онлайн спілкування генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри зі здобувачами освіти у форматі питання-відповідь.
⚛Ліцеїсти мали змогу не тільки ознайомитися з принципами роботи та технологічними процесами ХАЕС, а й взяти участь у цікавих вікторинах та отримати подарунки за активність від Українське Ядерне Товариство та Хмельницької АЕС.
✅На заході також були присутні заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь та голова ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин Володимир Цибульський, які із задоволенням відповідали на запитання учнів та заохочували до участі в освітніх проєктах ХАЕС.
🏣Натомість представники ліцею організували екскурсію в навчально-практичний центр професії «Електрогазозварник», навчальну лабораторію професії «Кухар. Офіціант», учнівське СТО професії «Слюсар з ремонту транспортних засобів. Водій категорії С» та майстерні професій «Електромонтер» і «Швачка. Кравець».  
 

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x