Хмельницька АЕС продовжує свою профорієнтаційно-освітню роботу. 👩‍🎓В цей весняний сонячний день спеціалісти відділу роботи з громадськістю і ЗМІ завітали у Нетішинський професійний ліцей з освітнім проєктом «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».

 

 

Хмельницька АЕС продовжує свою профорієнтаційно-освітню роботу.

👩‍🎓В цей весняний сонячний день спеціалісти відділу роботи з громадськістю і ЗМІ завітали у Нетішинський професійний ліцей з освітнім проєктом «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».
✅Вже традиційним на початку заходу стало онлайн спілкування генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри зі здобувачами освіти у форматі питання-відповідь.
⚛Ліцеїсти мали змогу не тільки ознайомитися з принципами роботи та технологічними процесами ХАЕС, а й взяти участь у цікавих вікторинах та отримати подарунки за активність від Українське Ядерне Товариство та Хмельницької АЕС.
✅На заході також були присутні заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь та голова ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин Володимир Цибульський, які із задоволенням відповідали на запитання учнів та заохочували до участі в освітніх проєктах ХАЕС.
🏣Натомість представники ліцею організували екскурсію в навчально-практичний центр професії «Електрогазозварник», навчальну лабораторію професії «Кухар. Офіціант», учнівське СТО професії «Слюсар з ремонту транспортних засобів. Водій категорії С» та майстерні професій «Електромонтер» і «Швачка. Кравець».  
 

Це процес взаємодії з силами природи через нанесення сакральних символів на поверхню метафоричного Всесвіту-Яйця. Це гармонізуючий медитативний процес занурення у внутрішній світ, який супроводжується ароматом бджолиного воску та полум‘ям свічок. Тому, запрошуємо всіх бажаючих на благодійний майстер -клас по розпису писанок : 15 квітня о 15,30 в гуртожитку Приходь на майстер -клас – зроби донат […]

  Знайомтесь, наші профорієнтатори! Цікаві та нові підходи до профорієнтаційної роботи, квести, челенджі, тренінги та марафони – чекають на тебе! Долучайся, в НПЛ – навчатись КРУТО!

яке необхідно виконати перед початком пошуку роботи. Гарне резюме може зіграти вирішальну роль у кар’єрі. Воно розкриває як професійні, так і особисті навички. І сьогодні в Центі розвитку карʼєри ми говорили із здобувачами освіти про те, що не варто писати та чого слід уникати при написанні резюме.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x