Хмельницька АЕС 4 ч. · 🧑‍🎓У рамках Атомної школи відбувся STEM-тур в цех радіаційної безпеки та відділ охорони навколишнього середовища Хмельницької АЕС.

Тема радіації завжди була оточена легендами та міфами. А з початком повномасштабної війни дезінформації щодо радіаційного опромінення стало ще більше. Від провідних спеціалістів ХАЕС учасники дізнались багато нового та цікавого, розвіяли усі міфи про радіацію та виконали практичне завдання з приладом радіаційного контролю.

🍀Про нерадіаційний вплив Хмельницької АЕС на навколишнє середовище розповіли представники відділу охорони навколишнього середовища. Учасники проєкту дізналися, як здійснюється контроль за викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря та відстежується стан підземних, поверхневих і стічних вод, атмосферного повітря, мулів, ґрунтів та донних відкладень.
💬«Лекція була дуже цікава, нам показали, як працює дозиметр, розповіли про будову атома, я дізналася що таке радіація, а ще сподобалась лекція про екологію», – розповідає Ірина Гарбарук, учасниця проєкту Атомної школи.
💬«Сьогодні ми побували в атомній школі та дізналися багато нового. Мені дуже сподобалось. Дякую авторам цього освітнього проєкту, раджу усім відвідувати такі заходи», – поділився своїми враженнями ще один учасник Любомир Клименко.
✋Наприкінці STEM-туру юні атомники із завзятістю відповідали на тематичні запитання та отримали заслужені «Ⓜегаватики».

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x