Хмельницька АЕС 4 ч. · 🧑‍🎓У рамках Атомної школи відбувся STEM-тур в цех радіаційної безпеки та відділ охорони навколишнього середовища Хмельницької АЕС.

Тема радіації завжди була оточена легендами та міфами. А з початком повномасштабної війни дезінформації щодо радіаційного опромінення стало ще більше. Від провідних спеціалістів ХАЕС учасники дізнались багато нового та цікавого, розвіяли усі міфи про радіацію та виконали практичне завдання з приладом радіаційного контролю.

🍀Про нерадіаційний вплив Хмельницької АЕС на навколишнє середовище розповіли представники відділу охорони навколишнього середовища. Учасники проєкту дізналися, як здійснюється контроль за викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря та відстежується стан підземних, поверхневих і стічних вод, атмосферного повітря, мулів, ґрунтів та донних відкладень.
💬«Лекція була дуже цікава, нам показали, як працює дозиметр, розповіли про будову атома, я дізналася що таке радіація, а ще сподобалась лекція про екологію», – розповідає Ірина Гарбарук, учасниця проєкту Атомної школи.
💬«Сьогодні ми побували в атомній школі та дізналися багато нового. Мені дуже сподобалось. Дякую авторам цього освітнього проєкту, раджу усім відвідувати такі заходи», – поділився своїми враженнями ще один учасник Любомир Клименко.
✋Наприкінці STEM-туру юні атомники із завзятістю відповідали на тематичні запитання та отримали заслужені «Ⓜегаватики».

В рамках акції “16 днів проти насильства” учні І курсу групи 403, що навчаються по професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” з практичним психологом Світланою Степанюк долучилися до проведення міської вуличної акції “Стоп насильству!”, яка проводилась за ініціативи управління соціального захисту населення виконавчого комітету НМР. Учні роздавали інформаційні листівки перехожим на задану тематику, […]

28.11.2024 у Нетішинському професійному ліцеї відбувся І етап Конкурсу ,, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,, Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, Бажаємо учасникам успіху та перемоги.

В Нетішинському професійному ліцеї стартував курс з Громадянської освіти ,,,,.Основним орієнтиром є діяльнісний компонент навчання -вміння дебатувати, аргументувати власну думку, досліджувати суспільно значимі явища, події і процеси, організовувати кампанії з адвокації. Крок 1 до проєкту “Об’єднаймося, щоб працювати разом ” виконання активності ,, Випробування зефіром,,

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x