Хмельницька АЕС

До уваги абітурієнтів та батьків!

День відкритих дверей на кафедрі електричних станцій та систем Вінницького Національного Технічного Університету!

18 квітня, о 19.00 в онлайн режимі!

Плануєш отримати:

– Якісну освіту за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, практичні професійні навички та найвищу стипендію серед усіх спеціальностей?

– Якісні знання про виробництво чистої та екологічно безпечної енергії майбутнього навчаючись за спеціальністю 145 “Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика”?

– 100%-ве працевлаштування та проходження практики на провідних енергетичних підприємствах країни?

– Паралельно з основним навчанням військове звання молодшого лейтенанта?

– Можливість навчатись за дуальною формою навчання?

– Можливість навчатись за програмою подвійного диплому?

– Можливість отримання додаткової стипендії кращим студентам від НАЕК «Енергоатом»?

Тоді тобі саме до нас!!!

Запрошуємо випускників шкіл, ліцеїв, училищ коледжів та інших навчальних закладів, а також їхніх батьків до нас на зустріч!

Поговоримо про:

1. Умови вступу 2023 для всіх освітніх ступенів.

2. Покажемо лайфхаки як підвищити свій конкурсний бал та вступити на бюджетну форму навчання.

3. Розкажемо про особливості та переваги навчання за освітніми програмами кафедри.

4. Поговоримо про проживання в гуртожитках, проходження практики та працевлаштування випускників.

5. Познайомимось з викладачами кафедри, відомими та успішними випускниками та студентами, які навчаються.

Не зволікай і приєднуйся, обіцяємо – буде цікаво, змістовно і корисно!

Приєднатись можна за посиланням: https://meet.google.com/tji-cdhj-pxe

Залишились запитання?

Долучайтесь на нашого телеграм-каналу: t.me/ess_vntu або дзвоніть за телефонами: +3 8 097 211 44 34 або +3 8 067 803 19 13.

Ми чекаємо саме на тебе!!!