Чорнобиль… Рана, яка болітиме вічно… Найбільш техногенна аварія стала трагедією цілих поколінь і, напевно, одним із найсуворіших випробувань для людства.

Урок – пам’яті «Чорнобильська техногенна катастрофа» провела викладачка хімії Сорокіна Г. М. у навчальних групах. Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Пам’ятаємо кожного…Дякуємо за Подвиг!

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x