Чудове свято в Нетішинському професійному ліцеї відбулось учора. Жіночий батальйон запросили на урочистість.

Випускники передали для керівника Форсюк Наталі та волонтера Вовнянко Іри кошти, як донат на ЗСУ, які вони мали витратити на придбання квітів для педагогів та майстрів ліцею!! Таке рішення приймали усі разом, а отже випускники передали 3950 грн для захисників.

Урочиста і доброзичлива атмосфера відчувалась на випуску. Приємно було хоч трішки відчути себе причетними до цієї події.

Натомість волонтери подякували колективу і ліцеїстам за постійну підтримку ЗСУ і вручили подяку від Жіночий батальйон!!

Разом до Перемоги!!💙💛

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x