Чудове свято в Нетішинському професійному ліцеї відбулось учора. Жіночий батальйон запросили на урочистість.

Випускники передали для керівника Форсюк Наталі та волонтера Вовнянко Іри кошти, як донат на ЗСУ, які вони мали витратити на придбання квітів для педагогів та майстрів ліцею!! Таке рішення приймали усі разом, а отже випускники передали 3950 грн для захисників.

Урочиста і доброзичлива атмосфера відчувалась на випуску. Приємно було хоч трішки відчути себе причетними до цієї події.

Натомість волонтери подякували колективу і ліцеїстам за постійну підтримку ЗСУ і вручили подяку від Жіночий батальйон!!

Разом до Перемоги!!💙💛

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x