Шановні випускники 9-х та 11-х класів! Запрошуємо вас на навчання в Нетішинський професійний ліцей

з опанування професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”. Це чудова можливість розширити свої знання та навички в сфері промислового зварювання та забезпечити собі перспективне майбутнє в цій професії.

Наш ліцей пропонує якісну освіту, професійно підготовлений викладацький склад та сучасні умови для здобуття практичних навичок. Здобувши цю професію, ви матимете великий вибір можливостей для кар’єрного зростання та стабільного доходу.

Приєднуйтесь до нашого навчального закладу та прокачайте кар’єру з НПЛ!

Не втрачайте можливість отримати професію БЕЗКОШТОВНО, подавайте заяву на вступ онлайн http://surl.li/btusx

Вже зараз ви можете узгодити всі питання, що вас цікавлять за контактами:

Viber, WhatsApp або Telegram – +380962905328

Тел./факс: (03842)90515

або за адресою:

30100 м. Нетішин, Хмельницька область, Пр-т Незалежності, 2.

               Відео посилання

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x