Щороку 22 червня український народ вшановує День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Згідно з указом Президента України від 17 листопада 2000 року, день встановлено з метою:«…всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…».

Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України. Згідно зі статистичними даними в ній загинуло близько 20% українців.

У цей день ми згадуємо та пам’ятаємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Українці продемонстрували тоді і показують зараз, силу духу і готовність боронити свої землі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава героям!

Дівчатка, Вітаємо Вас Найкращі, навчаються в найкращих На Хмельницькій АЕС нагородили фіналістів онлайн-проєкту Енергоатом Junior Подарунки від Енергоатома вручили фіналістам інформаційно-просвітницького проєкту «Енергоатом Junior» #АтомШукаєТаланти. 28 талановитих та творчих дітей, історії яких поширювалися в соцмережі facebook протягом поточного навчального року, отримали грамоти та подарунки від енергокомпанії. Серед них обдарована молодь міста-супутника та території спостереження ХАЕС, […]

з ІІІ місцем в обласному заочному конкурсі мультимедійних проєктів «Це Україна»                        Відео посилання

Диплом І ступеня здобув гуртківець ліцею Васкевич Ярослав , керівник Людмила Нікітчук, у обласному конкурсі ансамблів народних інструментів, духових оркестрів та вокально-інструментальних ансамблів «На хвилях гармонії» серед здобувачів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Відео посилання