Є таке світле і сильне покликання – бути Добровольцем. 🔸З доброї волі йти на захист рідної землі, брати в руки зброю і давати відсіч ворогу. Жити і боротися в ім’я своєї країни, в ім‘я України.

 

 

 

               Є таке світле і сильне покликання – бути Добровольцем.

🔸З доброї волі йти на захист рідної землі, брати в руки зброю і давати відсіч ворогу. Жити і боротися в ім’я своєї країни, в ім‘я України.

🔹Сьогодні вклоняємося Українським добровольцям. Говоримо на весь світ – ВИ наша ГОРДІСТЬ і СЛАВА!

🔸Наші Добровольці мужньо та віддано воюють за Україну, тисячами у кожному регіоні записуються до лав ЗСУ.

🔹Добровольці в ЗСУ і в територіальній обороні, добровольці – волонтери і медики, ви – міць і душа нашої держави.

🔸Саме ви запорука перемоги у боротьбі з російським агресором.

🔹З Днем Українського добровольця!

🇺🇦Слава Україні! Героям Слава!💛💙

 

           З днем Добровольця! Разом – ми сила! 🇺🇦

     Відео Генштабу ЗСУ

        https://fb.watch/jgANc7Z8oN/

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x