👷Спеціалісти Хмельницької АЕС взяли участь в атестації учнів Нетішинського професійного ліцею.

Провідні фахівці ХАЕС побували на захисті робіт за професіями «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

🧑‍🎓Учні Нетішинського професійного ліцею виявили знання та вміння їх ефективно застосовувати на практиці.

👨‍🏭Провідні фахівці енергоремонтного підрозділу та електричного цеху ВП ХАЕС ознайомилися з рівнем підготовки та рекомендували випускникам, які продемонстрували найкращі результати, пройти конкурсний відбір для працевлаштування у підрозділи Хмельницької АЕС.

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x