Провідні фахівці ХАЕС побували на захисті робіт за професіями «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
![🧑🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1.5/16/1f9d1_200d_1f393.png)
Провідні фахівці енергоремонтного підрозділу та електричного цеху ВП ХАЕС ознайомилися з рівнем підготовки та рекомендували випускникам, які продемонстрували найкращі результати, пройти конкурсний відбір для працевлаштування у підрозділи Хмельницької АЕС.