📄🖊 Розпочалася реєстрація електронних кабінетів.

2 д. 
📄🖊 Розпочалася реєстрація електронних кабінетів.
З 1 липня вступники зможуть зареєструвати електронні кабінети на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/
🧷 Реєстрація відбувається за кількома напрямками:
▪️до закладів фахової передвищої освіти;
▪️до закладів вищої освіти;
▪️до закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Детальні інструкції щодо роботи в електронних кабінетах знайдете у матеріалі: https://bit.ly/3NxjzNT
☝️ Усі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Порядками приймання). А вступники до закладів професійно-технічної освіти цьогоріч уперше зможуть подати заяви на вступ онлайн. Або ж за власним бажанням – у паперовому вигляді.
📍Електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу.
Бажаємо успішної реєстрації! 😌
🖊🖊 Началась регистрация электронных кабинетов.
С 1 июля абитуриенты смогут зарегистрировать свои электронные кабинеты на сайте: https://vstup.edbo.gov.ua/

стра Регистрация проходит по нескольким направлениям:

▪️ в учреждения профессионального образования;

▪️ в вузы;

▪️ в учреждения профессионального (профессионально-технического) образования.

Подробную инструкцию по работе в электронных шкафах можно ознакомиться на сайте: https://bit.ly/3NxjzNT
☝️Все абитуриенты ВУЗ должны зарегистрировать электронные кабинеты и подать электронные заявления (кроме небольшого исключения, указанного Правилами приема). А абитуриенты в учреждения профессионального образования впервые в этом году смогут подать заявку на поступление онлайн. Или по собственному желанию – в бумажном виде.
📍Электронные кабинеты будут работать до 30 ноября. То есть зарегистрировать офис можно как индивидуально предусмотренный на этот период – до начала подачи заявок, так и в период подачи заявок, определенный соответствующими траекториями приема.
Желаем Вам успешной регистрации! 😌

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x