“Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії “С” та ІІІ курсу “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” Нетішинського професійного ліцею, начальником відділу у справах сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, запобігання та протидії домашньому насильству управління соціального захисту населення Іриною Поліщук спільно з головним юристом сектору “Нетішинське бюро правової допомоги” Катериною Грудецькою проведено інформаційно-консультативний захід. У вигляді презентації ліцеїстів ознайомили з поняттям та формами «Торгівлі людьми», методами вербування, ознаками торгівлі людьми, хто першочергово в групі ризику та що потрібно зробити, щоб уберегти себе і своїх близьких щоб не потрапити в тенета торгівців людьми. Також ознайомили з правилами перетину кордону в умовах війни та куди звертатися за допомогою в Україні та за її межами.
По завершеню кожен отримав буклет з корисною інформацією та номерами телефонів.
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/406507989_722072289954050_8957037084350484722_n-576x1024.jpg)