04.09.2023 р. в Нетішинський професійний ліцей стартував освітній процес. Ряди першокурсників поповнили 151 здобувач освіти.

Колектив ліцею щиро бажає їм наснаги, успіхів у навчанні та мирного неба над головами!

Нашим пріоритетним завданням було й залишається виховання конкурентноспроможних робітничих кадрів, свідомих громадян та непохитних патріотів, за якими майбутнє України. Саме тому Перший урок у цьому навчальному році був проведений на тему “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”

Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!

 

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x