07 грудня в Нетішинський професійний ліцей відбулося чергове засідання школи молодого педагога. Говорили про комплексно-методичне забезпечення освітнього процесу, паспорт КМЗ, його структуру, вимоги до створення, насичення, оновлення.Окрім новоприбулих педагогів наше засідання відвідали й досвідчені колеги, які поновили свої знання й поділилися уже набутим досвідом.
12.12.2022
07 грудня в Нетішинський професійний ліцей відбулося чергове засідання школи молодого педагога. Говорили про комплексно-методичне забезпечення освітнього процесу, паспорт КМЗ, його структуру, вимоги до створення, насичення, оновлення.
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/12/317848431_2473838956105084_1191350068640600621_n.jpg)