09.05.2023 Р. В Нетішинському професійному ліцеї під головуванням т. в. о. директора Михайла Грицика відбулося чергове засідання педагогічної ради.

 

 

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про переобрання головуючого педагогічної ради Нетішинського професійного ліцею (доповідач Ірина Уштик)

2. Обговорення кандидатур на отримання дипломів з відзнакою (доповідач Ірина Уштик)

3. Військово-патріотичне виховання на уроках Захисту України (доповідач Яків Годованюк)

4. Резильєнтність, або як впоратися зі складними життєвими обставинами (доповідач Світлана Степанюк)

5. Особливості соціально-психологічної роботи зі здобувачами освіти, які потребують підвищеної педагогічної уваги (доповідач Віталіна Стрижавчук)

6. Про проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників та повторного видання підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти (доповідач Світлана Ковальчук)

7. Різне

Дякуємо усім доповідачам за змістовні доповіді та грунтовне висвітлення питань

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x