09.05.2023 Р. В Нетішинському професійному ліцеї під головуванням т. в. о. директора Михайла Грицика відбулося чергове засідання педагогічної ради.

 

 

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про переобрання головуючого педагогічної ради Нетішинського професійного ліцею (доповідач Ірина Уштик)

2. Обговорення кандидатур на отримання дипломів з відзнакою (доповідач Ірина Уштик)

3. Військово-патріотичне виховання на уроках Захисту України (доповідач Яків Годованюк)

4. Резильєнтність, або як впоратися зі складними життєвими обставинами (доповідач Світлана Степанюк)

5. Особливості соціально-психологічної роботи зі здобувачами освіти, які потребують підвищеної педагогічної уваги (доповідач Віталіна Стрижавчук)

6. Про проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників та повторного видання підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти (доповідач Світлана Ковальчук)

7. Різне

Дякуємо усім доповідачам за змістовні доповіді та грунтовне висвітлення питань

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x