1 вересня – «День знань». Хвилюючий день для школярів, студентів і їхніх педагогів. Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський .

Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський професійний ліцей та приймати вітання від своїх учнів з приводу початку навчального року. Але так було до широкомасштабного вторгнення.
З березня 2022 року класний керівник, вчитель фізики і математики не навчає учнів, не дає їм завдання і не перевіряє контрольні та домашні роботи.
«Вакуум», «тензорна енергія», «диполь», «теплоємність», «інтеграл», «абсциса» – терміни, які змінились на військові. Адже 32 річний Володимир став у стрій і проходить службу в інженерно-позиційному полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України.
Військовослужбовець разом із побратимами робить все можливе, щоб його учні та усі діти України жили під мирним небом у вільній державі.
Служба зв’язків з громадськістю

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x