1 вересня – «День знань». Хвилюючий день для школярів, студентів і їхніх педагогів. Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський .

Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський професійний ліцей та приймати вітання від своїх учнів з приводу початку навчального року. Але так було до широкомасштабного вторгнення.
З березня 2022 року класний керівник, вчитель фізики і математики не навчає учнів, не дає їм завдання і не перевіряє контрольні та домашні роботи.
«Вакуум», «тензорна енергія», «диполь», «теплоємність», «інтеграл», «абсциса» – терміни, які змінились на військові. Адже 32 річний Володимир став у стрій і проходить службу в інженерно-позиційному полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України.
Військовослужбовець разом із побратимами робить все можливе, щоб його учні та усі діти України жили під мирним небом у вільній державі.
Служба зв’язків з громадськістю

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук