1 вересня – «День знань». Хвилюючий день для школярів, студентів і їхніх педагогів. Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський .

Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський професійний ліцей та приймати вітання від своїх учнів з приводу початку навчального року. Але так було до широкомасштабного вторгнення.
З березня 2022 року класний керівник, вчитель фізики і математики не навчає учнів, не дає їм завдання і не перевіряє контрольні та домашні роботи.
«Вакуум», «тензорна енергія», «диполь», «теплоємність», «інтеграл», «абсциса» – терміни, які змінились на військові. Адже 32 річний Володимир став у стрій і проходить службу в інженерно-позиційному полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України.
Військовослужбовець разом із побратимами робить все можливе, щоб його учні та усі діти України жили під мирним небом у вільній державі.
Служба зв’язків з громадськістю

Дівчатка, Вітаємо Вас Найкращі, навчаються в найкращих На Хмельницькій АЕС нагородили фіналістів онлайн-проєкту Енергоатом Junior Подарунки від Енергоатома вручили фіналістам інформаційно-просвітницького проєкту «Енергоатом Junior» #АтомШукаєТаланти. 28 талановитих та творчих дітей, історії яких поширювалися в соцмережі facebook протягом поточного навчального року, отримали грамоти та подарунки від енергокомпанії. Серед них обдарована молодь міста-супутника та території спостереження ХАЕС, […]

з ІІІ місцем в обласному заочному конкурсі мультимедійних проєктів «Це Україна»                        Відео посилання

Диплом І ступеня здобув гуртківець ліцею Васкевич Ярослав , керівник Людмила Нікітчук, у обласному конкурсі ансамблів народних інструментів, духових оркестрів та вокально-інструментальних ансамблів «На хвилях гармонії» серед здобувачів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Відео посилання

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x