1 вересня – «День знань». Хвилюючий день для школярів, студентів і їхніх педагогів. Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський .

Сьогодні Володимир Владиславович традиційно мав би приїхати у Нетішинський професійний ліцей та приймати вітання від своїх учнів з приводу початку навчального року. Але так було до широкомасштабного вторгнення.
З березня 2022 року класний керівник, вчитель фізики і математики не навчає учнів, не дає їм завдання і не перевіряє контрольні та домашні роботи.
«Вакуум», «тензорна енергія», «диполь», «теплоємність», «інтеграл», «абсциса» – терміни, які змінились на військові. Адже 32 річний Володимир став у стрій і проходить службу в інженерно-позиційному полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України.
Військовослужбовець разом із побратимами робить все можливе, щоб його учні та усі діти України жили під мирним небом у вільній державі.
Служба зв’язків з громадськістю

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x