10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

 

день, коли нагадуємо собі та іншим про необхідність дбати про своє психічне здоровʼя та підтримувати себе і близьких.

Практичним психологом Світлана Степанюк для учнів І курсу було проведено заняття з елементами тренінгу «Ти як? Ментальне здоров’я» та поширені серед учнів інформаційні буклети «Ментальне здоров’я: як подбати про себе?»

День Ментального Здоров’я нагадує нам про важливе – говорити про свої почуття, емоції і ділитися ними з близькими — це перший крок до подолання будь-яких труднощів. Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя.

Психічне здоров’я значною мірою залежить від атмосфери у сім’ї, дружнього колективу – це є особливо важливим для зростання підлітків, у яких психіка лише формується.

Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких!💙💛

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x