Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
Книга – один з найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов, є актуальним подарунком і не втрачає своєї цінності навіть у теперішній час нових технологій.
Шановні книголюби! У кожного з вас є книги українською мовою, які вже прочитані і просто лежать на полиці. Передайте їх в дар нашій бібліотеці. Подаруйте книгам друге життя і справжнє задоволення іншим читачам!
Буду вдячна усім, хто відгукнеться та приєднається до акції – нашій бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)