2.05.24р на базі Навчально-практичного центру зварювання

Нетішинського професійного ліцею відбувся семінар-практикум по ознайомленню та налаштуванню з новим обладнанням для лінійних та орбітальних швів. Модератором семінару виступив Талабко Ю.І. інженер зі зварювання та представник фірми Фроніус.

Були присутні: Матюшок О.В – керівник компанії Дельта інженіринг;

Панченко С.А. – начальник дільниці зварювання ВПЗАЕС м.Енергодар;

Нагорний О.В. – головний енергетик управління будівництва ЗАЕС м.Енергодар;

Склєнса Д.С. електрозварник 5 розряду

ЗАЕС м.Енергодар;

Свінціцький О.Б. майстер виробничого навчання та завідуючий навчально-практичним центром зварювання Нетішинського професійного ліцею.

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x