20 березня в Нетішинський професійний ліцей було проведено чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх дисциплін під головуванням Мария Спасская
Під час засідання викладач природничих наук Galina Kotik прозвітувала про роботу у міжатестаційний період. Викладач математики Iryna Grabous поділилася досвідом роботи над методичною проблемою «Сучасні підходи до вивчення математики». Викладач історії Дмитро Шевцов презентував розроблений ним «Електронний практикум з історії України(1914-2022 рр).»
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336766684_989268961967668_4028671084860392646_n-1024x461.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336787562_866043544491514_3013777528362673068_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336787885_923137449001093_4774539145500979035_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336797455_597236302281266_1450023358220705152_n-1-576x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336797455_597236302281266_1450023358220705152_n-576x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336800433_139144452177611_8988353669635637103_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336858393_542729447991590_6542436419648613126_n-1024x768.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336862183_1244997099446570_6362400863199234720_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336868497_566455022111262_7772607852115201063_n-768x1024.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/336897665_899259057988509_5386112024370551954_n-1024x768.jpg)