21 лютого – Міжнародний день рідної мови 🇺🇦 Вітаємо вас з цим святом й наголошуємо на важливості існування тієї мови, яка ідентифікує нашу націю. Українська – то є велика любов ❤️ Мова – це серце народу, тож бережімо її й поліпшуємо кожного дня. З цього приводу підготували для вас добірку ресурсів для покращення солов‘їної:

 

 

 

21 лютого – Міжнародний день рідної мови 🇺🇦

Вітаємо вас з цим святом й наголошуємо на важливості існування тієї мови, яка ідентифікує нашу націю. Українська – то є велика любов ❤️

Мова – це серце народу, тож бережімо її й поліпшуємо кожного дня. З цього приводу підготували для вас добірку ресурсів для покращення солов‘їної:
👉 проєкт «Єдині», що допомагає перейти на українську мову. Тут на вас чекає 28 днів підтримки у переході на українську з розмовними клубами в різних містах.
👉 «Мова — ДНК нації» — це освітній проєкт для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Рекомендуємо їхній телеграм-канал та інстаграм @mova.ukr: позбавляємося суржику, вчимо нові слова й знайомимося з нововведеннями у правилах правопису.
👉 Подкасти «РозМови». Цікаві розмови з цікавими людьми, які перейшли у своєму повсякденному житті з російської на українську мову та «Не про кріпаків». Українська література, що пояснена абсолютно під іншим кутом, із рофлами, мемами та іншими інструментами, зрозумілим молоді 🙃
👉 Додаток «Паляниця» – це найсучасніший й найзручніший словник української, з поясненнями та прикладами з контекстів.
👉 Телеграм-канал «Пані Вчителька» – покращуємо українську проходячи цікаві тести.
👉 Інстаграм акаунти: @bunt.ua @soloviny_treba_znati_
@shum.edu.ua @movyty_ua @shapka.monomakha
І пам’ятайте важливі слова С. Воробкевича: «Мова рідна, слово рідне! Хто вас забуває, Той у грудях не серденько, А лиш камінь має…»

  

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x