23 травня – День Героїв

День Героїв — день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Героїв, які стали символом незламності української нації.

Українці –мужній народ, який веде світ у боротьбі за демократію. Протистояння окупантам – це крок до перемоги, де потужною зброєю є наші дух і свідомість, божа мудрість, відвага та хоробрість.

Сучасні Герої – це воїни, які увійшли до лав оборонних сил України. Кожен з них гордість нації, наша звитяга, честь і слава. Кожен з них стоїть в одному ряду з поколіннями борців за волю і незалежність держави.

Серед Героїв, які загинули захищаючи територіальну цілісність України, є працівники професійно-технічної освіти Хмельниччини.

Дякуємо воїнам за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість.

Українській державі – слава!

Героям нації – честь!

                                      Героям нації – честь відео

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x