23 травня – День Героїв

День Героїв — день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Героїв, які стали символом незламності української нації.

Українці –мужній народ, який веде світ у боротьбі за демократію. Протистояння окупантам – це крок до перемоги, де потужною зброєю є наші дух і свідомість, божа мудрість, відвага та хоробрість.

Сучасні Герої – це воїни, які увійшли до лав оборонних сил України. Кожен з них гордість нації, наша звитяга, честь і слава. Кожен з них стоїть в одному ряду з поколіннями борців за волю і незалежність держави.

Серед Героїв, які загинули захищаючи територіальну цілісність України, є працівники професійно-технічної освіти Хмельниччини.

Дякуємо воїнам за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість.

Українській державі – слава!

Героям нації – честь!

                                      Героям нації – честь відео

 

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x