24 квітня 2024 року на базі Нетішинського професійного ліцею відбувся Обласний конкурс

професійної майстерності з професії «Електрогазозварник» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.       

                 Відео посилання

У конкурсі брали участь 8 конкурсантів із 8 ЗП (ПТ)О Хмельницької області, які продемонстрували свої професійні навички та виконали зварювання стикового з’єднання пластин з низьковуглецевої сталі у вертикальному (PF ss nb) просторовому положенні двома методами 111 (ручне дугове зварювання покритим електродом) і 135(дугове зварювання металевим плавким електродом у середовищі активних газів).

На початку конкурсу з вітальним словом до конкурсантів та гостей звернулися:

Директор науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Шевчук.

Заступник генерального директора з персоналу Хмельни́цької а́томної електроста́нції Богдан Шмигельський.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора Нетішинського професійного ліцею Михайло ГРИЦИК.

Ознайомила з умовами конкурсу методистка напряму професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, Наталія Півторацька

Представила склад журі заступник директора з навчально-виробничої роботи Наталія Грачова.

Професійну майстерність конкурсантів оцінювало компетентне та незалежне журі.

До його складу увійшли:

Голова журі – Анатолій Бондарчук, генеральний директор ТОВ «Енергокомплекс» УБ ХАЕС.

Секретар журі – Наталія Півторацька, методистка напряму професійної підготовки НМЦ ПТО ПК інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Член журі- Ярослав Нікітчук, директор ТОВ “Теплоенергомонтаж Нетішин”

За підсумками журі, перемогу здобули та отримали цінні призи:

1 місце – Романюк Назарій, Нетішинський професійний ліцей;

2 місце –Чернушич Максим, Шепетівський професійний ліцей;

3 місце – Замбреборщ Микола, ДНЗ Подільський центр професійно- технічної освіти.

Окрім того, всі учасники конкурсу отримали пам’ятні подарунки від адміністрації Нетішинського професійного ліцею.

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x