25.01.2024 р. в Нетішинський професійний ліцей відбулося чергове засідання педагогічної ради

з порядком денним:

1. Про підсумки організації та проведення освітнього процесу в ліцеї за І семестр 2023/2024 н. р. (т.в.о. директора Михайло Грицик)

2. Про роботу з педагогічним колективом по цивільному захисту (фахівець з ЦЗ Яків Годованюк)

3. Профілактична робота з дітьми з девіантною поведінкою (соціальний педагог Віталіна Стрижавчук)

4. Видача дипломів здобувачам освіти групи № 212 професії «Кухар. Офіціант», групи № 101 професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорії «С» (заступник директора з НВР Наталія Грачова)

5. Про видачу ваучерів для підтримування конкурентностпроможності осіб на ринку праці (заступник директора з ВР Anastasia Malchik ).

Дякуємо доповідачам за змістовні доповіді!

 

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x