3 березня в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради.

 

3 березня в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про роботу педагогічного колективу по професійній орієнтації та комплектуванню груп на новий навчальний рік (доповідачі – В. о. директора Ірина Уштик, заступник директора з виховної роботи Anastasia Malchik)

2. Про виконання плану заходів щодо підготовки та проведення НМТ у 2023 році(доповідач – заступник директора з навчальної роботи Світлана Ковальчук)

3. Про стан проходження здобувачами освіти виробничої практики на підприємствах в умовах воєнного стану. Співпраця з роботодавцями (доповідач – старший майстер Володимир Ющенко)

4. Про роботу з педагогічним колективом по цивільному захисту (доповідач – фахівець з питань цивільного захисту Яків Годованюк)

5. Різне

Дякуємо доповідачам за актуальні та добре підготовлені доповіді

 

 

 

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

В нас був збір на шпиталь, практично третину буса, зайняли коробки з одягом для поранених. А ще в нас була випічка від Нетішинський професійний ліцей та Нетішинська гімназія “Енергія” (початкові класи). Також сюди догрузив Андрій трохи пізніше сільськогосподарські продукти від комарівських та кривинських господиньок. Передали ми частину подарунків для захисників від діток та дорослих хто […]

регулярних анонімних повідомлень в засобах масової інформації про “замінування” об`єктів критичної інфраструктури, виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин про це інформували учнівську молодь ліцею ПОГ Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Хамрик Сергій та Заступник директора з виховної роботи Мальчик Анастасія. Вкотре, закликаємо здобувачів освіти бути громадянсько свідомими та протистояти проявам […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x