3 березня в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради.

 

3 березня в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про роботу педагогічного колективу по професійній орієнтації та комплектуванню груп на новий навчальний рік (доповідачі – В. о. директора Ірина Уштик, заступник директора з виховної роботи Anastasia Malchik)

2. Про виконання плану заходів щодо підготовки та проведення НМТ у 2023 році(доповідач – заступник директора з навчальної роботи Світлана Ковальчук)

3. Про стан проходження здобувачами освіти виробничої практики на підприємствах в умовах воєнного стану. Співпраця з роботодавцями (доповідач – старший майстер Володимир Ющенко)

4. Про роботу з педагогічним колективом по цивільному захисту (доповідач – фахівець з питань цивільного захисту Яків Годованюк)

5. Різне

Дякуємо доповідачам за актуальні та добре підготовлені доповіді

 

 

 

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x