3 березня в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради.

 

3 березня в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про роботу педагогічного колективу по професійній орієнтації та комплектуванню груп на новий навчальний рік (доповідачі – В. о. директора Ірина Уштик, заступник директора з виховної роботи Anastasia Malchik)

2. Про виконання плану заходів щодо підготовки та проведення НМТ у 2023 році(доповідач – заступник директора з навчальної роботи Світлана Ковальчук)

3. Про стан проходження здобувачами освіти виробничої практики на підприємствах в умовах воєнного стану. Співпраця з роботодавцями (доповідач – старший майстер Володимир Ющенко)

4. Про роботу з педагогічним колективом по цивільному захисту (доповідач – фахівець з питань цивільного захисту Яків Годованюк)

5. Різне

Дякуємо доповідачам за актуальні та добре підготовлені доповіді

 

 

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x