300ГригорійСковорода Хоч не одне уже пройшло століття З народження Сковороди, Та мудре його слово Жило, живе і житиме завжди.

Виповнюється 300 років від дня народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Прилучитися до його мудрості, світлого поетичного слова справа честі і для нас.
Ми маємо щасливу нагоду пройтися стежками його життя, перечитати сторінки його творів.
В Нетішинському професійному ліцеї розпочато цикл уроків присвячених 300-річчю від дня народження Григорія Савовича Сковороди.
Усі учасники та присутні дізнались багато нового про видатного філософа:
1. Григорій Сковорода у мистецтві
2. Творчість Григорія Сковороди (5 найвідоміших збірок)
3. Вшанування пам’яті Григорія Сковороди (монети, купюри, марки)
4. Аудіотвори Григорія Сковороди
5. Вірші Григорія Сковороди, покладені на музику
По закінченні мали нагоду скуштувати трав’яний чай та солодощі.

 

 

 

 

 

 

 

 

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x