4 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день протидії булінгу,

важливою ініціативою якого є ще раз нагадати про неприпустимість насильства серед учнівської молоді та виховати толерантне ставлення до людей з різними поглядами та відношеннями до життя, щоб створити безпечне та гармонійне середовище для всіх.

Для здобувачів освіти ліцею була проведена лекція-диспут на тему “Що є насильство – булінг і як його попередити” Ірина Поліщук, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення та Оленою Ружицькою, завідувачем відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту населення ССД виконавчого комітету міської ради, дільничим інспектором Олександром Дроздовим та інспектором ювенальної превенції Шепетівського РУП Ольга Семенюк.

Надали слухачам корисну інформацію та поради про те, як попереджувати та протидіяти булінгу. Відповідальність за протидію булінгу несуть не тільки заклади освіти та педагоги, а й батьки, суспільство та кожен з нас. Учні мали можливість задати свої запитання та висловити свої думки щодо проблеми булінгу. уло проведено анонімне анкетування, яке є корисним інструментом для збору інформації про те, які форми булінгу присутні в закладі освіти або в іншому соціальному середовищі, і які особистості стають жертвами булінгу.

 

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x