5 липня – благодійний захід на підтримку ЗСУ

заплив на відкритій воді «Козацька верста»🏊‍♀️🌊 та турнір «Козацький волейбол»🏐

📢Захід проходить напередодні та з нагоди Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України🇺🇦 (16 липня 1990 року)!

Запрошуємо Вас взяти участь у благодійних змаганнях.
“Козацька верста”:
✅Дистанція: 1 066 метрів
🔹Коли: 15.07.2023
🔹Час: 10.00
🔹Локація с. Стригани “Голубі озера”
Поряд на спортивному майданчику відбудуться змагання з волейболу. Подробиці – згодом.
Участь за донат для ЗСУ 🇺🇦.
📢 Усіх, хто бажає потрапити на змагання (учасники, вболівальники), 15 липня о 9 ранку (біля зупинки “Універмаг” у Нетішині) будуть чекати автобуси, які здійснюватимуть перевезення пасажирів до місця змагань та у зворотному напрямку після закінчення спортивно-благодійних заходів!

Разом Переможемо💙💛

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x