5 липня – благодійний захід на підтримку ЗСУ

заплив на відкритій воді «Козацька верста»🏊‍♀️🌊 та турнір «Козацький волейбол»🏐

📢Захід проходить напередодні та з нагоди Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України🇺🇦 (16 липня 1990 року)!

Запрошуємо Вас взяти участь у благодійних змаганнях.
“Козацька верста”:
✅Дистанція: 1 066 метрів
🔹Коли: 15.07.2023
🔹Час: 10.00
🔹Локація с. Стригани “Голубі озера”
Поряд на спортивному майданчику відбудуться змагання з волейболу. Подробиці – згодом.
Участь за донат для ЗСУ 🇺🇦.
📢 Усіх, хто бажає потрапити на змагання (учасники, вболівальники), 15 липня о 9 ранку (біля зупинки “Універмаг” у Нетішині) будуть чекати автобуси, які здійснюватимуть перевезення пасажирів до місця змагань та у зворотному напрямку після закінчення спортивно-благодійних заходів!

Разом Переможемо💙💛

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x