Google в сотрудничестве с МЧС и Міністерство цифрової трансформації України запустил онлайн-игру «Интерленд: безопасность детей в интернете» Эта игра поможет распознавать фейки, сохранить личные данные и научит себя вести онлайн.

Google в сотрудничестве с МЧС и Міністерство цифрової трансформації України запустил онлайн-игру «Интерленд: безопасность детей в интернете»

Эта игра поможет распознавать фейки, сохранить личные данные и научит себя вести онлайн.
Игра доступна на любом устройстве bit.ly/3HcyGu3
Также в образовательном хабе “Знания Google”: bit.ly/41ADqkW больше советов по безопасности детей можно найти в интернете.

  

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x