Весело, 😁енергійно,😅 драйвово пройшов КВЕСТ “Прокачай кар”єру”👍 для здобувачів освіти шкіл м. Нетішин, який відбувся з нагоди проведення Всеукраїнського🇺🇦 тижня професійної (професійно-технічної освіти).

Мета КВЕСТУ – ознайомити учнів міста із матеріально-технічною базою ліцею та з особливостями професій 🧑‍🔧👨‍🍳👷‍♂️🪡🚗за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників.

Успішно👏 виконавши всі завдання на станціях, учасників квесту чекало частування в їдальні ліцею.🥐🥯🥤

І це було дуже круто!🫶

P.S. Не віриш, дивись відео⬇️

 

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x