Волонтеримо

 

           Волонтеримо

https://youtu.be/ra_9yk5Cvp0

 

Ця війна зробила нас сильнішими 💪і мудрішими.🤓 Ми продовжуємо працювати, адже нас тримає міцний, мужній дух.🫶
Учні із професії “Кухар. Офіціант” разом з майстрами виробничого навчання приготували кулінарні і кондитерські нашим захисникам та передали на лінію фрону через волонтерів міста Нетішин #Жіночийбатальон.
Учні з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій категорії С” спільно з майстрами виробничого навчання виготовили буржуйки та відремонтували автомобілі на передову.
Україна -це назавжди!!!🇺🇦
Разом ми сильні та непереможні!!!💛

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x