Вчора, нарешті, у Нетішинському професійному ліцеї відбувся заключний, третій тренінг в рамках проєкту від ГО ,,Ла Страда-Україна,, на тему ,,Посилення спроможності громад щодо поваги до багатоманіття та розвитку соціальної згуртованості:відновний підхід.,,
Нам пощастило , тому що переважна частина нашої взаємодії відбулася при світлі. Чому нарешті? Тому що планували ми його провести тиждень тому, та ,зрозуміло, в тих умовах це було не можливо.
А як би ви відповіли на запитання: ,,Чи вся цибуля однакова,,? От ми і осмислювали багатоманітність у суспільстві, вчилися розрізніти, де стереотип, а де дискримінація, де упереджене судження.
Наше завдання – навчитися соціальній згуртованості заради Перемоги і процвітання нашої держави.Тому що розбрат у сіспільстві завжди приводить до біди .
Проводити тренінги з працівниками професійного ліцею – величезне задоволення, за що я їм всім щиро дякую!