Лютий конвеєр смерті, глибока рана, яка не загоїться ніколи!

Лютий конвеєр смерті, глибока рана, яка не загоїться ніколи!

81 рок тому урочище Бабин Яр перетворили на величезну братську могилу і промовистий символ Голокосту в Україні.

Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, та усі ті, котрих нацистська влада вважала ворогами або ж “просто зайвими”.

29 вересня, есесівці встигли до шостої вечора розстріляти понад 22 тисяч людей. Пізніше кати підірвали схили, щоб засипати тіла, і змусили військовополонених вирівняти дно яру.

Сьогодні ми згадуємо невинних жертв пекла кривавих режимів. Сьогодні, як і завтра ми повинні пам‘ятати, до чого призводить диктатура. Ми зобов’язані не допустити повторення трагедії, подібної до Голокосту.

Вічна пам‘ять!🙏

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x