Лютий конвеєр смерті, глибока рана, яка не загоїться ніколи!

Лютий конвеєр смерті, глибока рана, яка не загоїться ніколи!

81 рок тому урочище Бабин Яр перетворили на величезну братську могилу і промовистий символ Голокосту в Україні.

Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, та усі ті, котрих нацистська влада вважала ворогами або ж “просто зайвими”.

29 вересня, есесівці встигли до шостої вечора розстріляти понад 22 тисяч людей. Пізніше кати підірвали схили, щоб засипати тіла, і змусили військовополонених вирівняти дно яру.

Сьогодні ми згадуємо невинних жертв пекла кривавих режимів. Сьогодні, як і завтра ми повинні пам‘ятати, до чого призводить диктатура. Ми зобов’язані не допустити повторення трагедії, подібної до Голокосту.

Вічна пам‘ять!🙏

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x