Радіодиктант національної єдності–2022: як узяти участь

«Суспільне мовлення» запрошує всіх охочих долучитися до Радіодиктанту національної єдності–2022.

Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі.

Цьогоріч «Суспільне мовлення» запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.

Зокрема, для того щоб написати радіодиктант, 9 листопада об 11:00 за київським часом необхідно увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною:

Наступного дня, 10 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому для того щоб ваш диктант перевірили фахівці, необхідно надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Також можна сфотографувати або відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Організатори закликають робити фото та відео того, як ви пишете диктант чи готуєтеся до нього, та публікувати в соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022.

груп 305, 205,105 які здобувають професію “Швачка.Кравець”. Разом із майстрами виробничого навчання Ніною СЕМЕНИШЕНОЮ, Наталією РУЦЬКОЮ, Світланою КОДАЦЬКОЮ та викладачем професійно -теоретичної підготовки Ніною ДЕМЧУК виготовлено 25 комплектів постільної білизни та додатково 10 наволочок (матеріал для пошиття надав Жіночий батальйон). Скільки добрих справ заради Перемоги, зроблено цими юними волонтерами!! Дякуємо щиро нашим швачкам та кравчиням […]

Зав′яжу хустину задля Перемоги. Я за Україну помолюся Богу. Хустка українська- щит мого народу Захистить хай військо, збереже свободу. В хустці сила роду.                    Відео посилання

Сьогодні, 07.12.23 члени методичної комісії професії “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” Олександр Брониславович, Василь Матвійчук, Тарас Максимчук, Mihail Akatev, Андрій Годжал з метою розвитку професійних компетентностей розпочали дистанційне навчання експертів за програмою спецкурсу з підвищення кваліфікації «Школа експертів освітнього контенту “, організоване ІМЗО. Сьогодні педагоги брали участь у вебінарі на тему «Інноваційне зварювальне […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x