Сьогодні практичним психологом Світлана Степанюк був проведений тренінг для колег на тему «Я художник свого емоційного стану»

на якому практикувались у вдосконаленні навичок стресостійкості.

Стресостійкість (резильєнтність) є важливими поняттями, особливо в сучасному світі, де ми стикаємось зі значною кількістю стресорів.

Під час тренінгу учасники вчилися керувати своїми емоціями та знаходити способи зменшення рівня стресу. Один з ключових підходів, які використовувалися на тренінгу, було навчання саморегуляції. Для цього використовувалися техніки глибокого дихання, заземлення та інші практики, які допомагають зосередитися та заспокоїтися.

Також учасники практикувались у виготовленні «Заспокійливих пляшечок» (техніка Людмили Стреж) метою, яких було заохочення усвідомленості через творчість. Включення усвідомленості у своє життя.

Вчилися писати тематичні сенкани.

Але головне – це спілкування, позитивні емоції та дружня взаємодія.

Тренінг “Я художник свого емоційного стану” допоміг зрозуміти, що ми маємо контроль над своїми емоціями, а це дало учасникам більшу впевненість у собі та допомогло зменшити рівень стресу, який може вплинути на їх здоров’я та ефективність у роботі.

За активну участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”🩵 Метою заходу було показати єдність українського народу і цілісність України, популяризація української мови. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

Приєднуйся до нас і ти будеш навчатися на сучасному обладнанні Учнівської станції технічного обслуговування авто. Здобувши професію “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії С”, ти матимеш успішну кар’єру та гарне майбутнє! Ставай до лав помічників держави, отримай необхідну робітничу професію в нашому ліцеї БЕЗКОШТОВНО!!! Не зволікай! Онлайн анкета тут    Онлайн анкета               […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x