Сьогодні практичним психологом Світлана Степанюк був проведений тренінг для колег на тему «Я художник свого емоційного стану»

на якому практикувались у вдосконаленні навичок стресостійкості.

Стресостійкість (резильєнтність) є важливими поняттями, особливо в сучасному світі, де ми стикаємось зі значною кількістю стресорів.

Під час тренінгу учасники вчилися керувати своїми емоціями та знаходити способи зменшення рівня стресу. Один з ключових підходів, які використовувалися на тренінгу, було навчання саморегуляції. Для цього використовувалися техніки глибокого дихання, заземлення та інші практики, які допомагають зосередитися та заспокоїтися.

Також учасники практикувались у виготовленні «Заспокійливих пляшечок» (техніка Людмили Стреж) метою, яких було заохочення усвідомленості через творчість. Включення усвідомленості у своє життя.

Вчилися писати тематичні сенкани.

Але головне – це спілкування, позитивні емоції та дружня взаємодія.

Тренінг “Я художник свого емоційного стану” допоміг зрозуміти, що ми маємо контроль над своїми емоціями, а це дало учасникам більшу впевненість у собі та допомогло зменшити рівень стресу, який може вплинути на їх здоров’я та ефективність у роботі.

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x