ТРИВАЄ ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ДИТЯЧОЇ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ

7 жовтня в рамках проведення тижня профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та злочинів серед дітей Нетішинської міської ТГ, пропаганди здорового способу життя, спеціалістом І категорії відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей Ганною Василевською, начальником відділу з питань сім’ї, запобіганню та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення Іриною Поліщук та головним юристом сектору «Нетішинське бюро правової допомоги» Катериною Грудецькою серед учнів І курсу Нетішинського професійного ліцею проведено інформаційно-роз’яснювальний захід щодо впливу шкідливих звичок на організм та здоров’я людини.

📍З дітьми обговорювались питання щодо шкідливості та подальшої дії на організм куріння електронних сигарет та наркотиків загалом. Основна мета заходу – привести учнів до розуміння і переваг здорового способу життя, розвинути почуття зневаги до шкідливих звичок, формувати прагнення до самовдосконалення здорового способу життя, виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я.

📝 По завершенню кожен учасник отримав буклети з корисною інформацією.

Служба у справах дітей

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x