Учні ІІІ курсу груп 103 та 104 під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук

взялися за виготовлення ручок до лопат за допомогою зварювання. Зварювання виявилось справжньою майстернею, де кожен учасник мав можливість реалізувати свої творчі задуми та вміння. Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, вміло підготовлювали деталі та з’єднували їх за допомогою напівавтоматичного зварювання. Вражає не лише технічна майстерність учнів, а й їхня взаємодія та взаємопідтримка. Це ще один важливий крок у їхньому професійному розвитку, що дозволить для них стати справжніми фахівцями у своїй справі.

Досягли поставленої мети!

Разом до перемоги!

 

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x