ХОРУС

Талановиту, обдаровану, наполегливу учнівську молодь, яка впевнено йде до своєї мети – зібрали 10 листопада на базі Чорноострівського професійного аграрного ліцею, де проходив обласний зліт Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Із творчим звітом про проведену роботу учнівського самоврядування, волонтерських загонів ХОРУС ЗП(ПТ)О за 2021-2022 н.р. виступив президент ХОРУС ЗП(ПТ)О #НазарукБогдан, здобувач освіти Нетішинського професійного ліцею.
А також в рамках проведення заходу відбулося нагородження переможців обласного конкурсу естрадної пісні присвяченого 85-річчю заснування Хмельницької області. Найвищу нагороду Гран-прі отримала Мальчик Єлізавєта, вихованка вокального гуртка “Сузір’я” Нетішинського професійного ліцею.
Вітаємо наших найкращих учнів із високою оцінкою їхньої роботи. Нехай запал до перемог не згасає і надалі, адже з такою талановитою молоддю Україна обов’язково стане квітучою і щасливою країною!!!
Щира вдячність організаторам #ХДЦЕВУМ та #ХОРУС за змогу зустрітися та отримання позитивних емоцій від живого спілкування. 🥰

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x