ХОРУС

Талановиту, обдаровану, наполегливу учнівську молодь, яка впевнено йде до своєї мети – зібрали 10 листопада на базі Чорноострівського професійного аграрного ліцею, де проходив обласний зліт Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Із творчим звітом про проведену роботу учнівського самоврядування, волонтерських загонів ХОРУС ЗП(ПТ)О за 2021-2022 н.р. виступив президент ХОРУС ЗП(ПТ)О #НазарукБогдан, здобувач освіти Нетішинського професійного ліцею.
А також в рамках проведення заходу відбулося нагородження переможців обласного конкурсу естрадної пісні присвяченого 85-річчю заснування Хмельницької області. Найвищу нагороду Гран-прі отримала Мальчик Єлізавєта, вихованка вокального гуртка “Сузір’я” Нетішинського професійного ліцею.
Вітаємо наших найкращих учнів із високою оцінкою їхньої роботи. Нехай запал до перемог не згасає і надалі, адже з такою талановитою молоддю Україна обов’язково стане квітучою і щасливою країною!!!
Щира вдячність організаторам #ХДЦЕВУМ та #ХОРУС за змогу зустрітися та отримання позитивних емоцій від живого спілкування. 🥰

«World Cleanup Day»

Здобувачі освіти ліцею долучилися до волонтерського проєкт Еко-клін на захист природи, який відбувається в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», 🩵під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».🩵 Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у новому пізнавальному та цікавому проєкті, який триватиме з жовтня по квітень. Кількість місць обмежена! Участь безкоштовна! «KhNPP Atomic School 2023-2024» відкрита для всіх, хто прагне розвиватися, хоче знати більше та жити краще. Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС. В Atomic […]

Учні ІІІ курсу вдосконалюють практичні навички зварювання під керівництвом майстра виробничого навчання Тарас Максимчук    

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x