СУЧАСНИЙ УРОК З ПРЕДМЕТА «ТЕХНОЛОГІЇ»: ЛАЙФХАКИ Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків?

Як зробити урок «Технології» цікавим? Які освітні інструменти використовувати для посилення мотивації здобувачів освіти до навчання? Які платформи та сайти використати педагогу для урізноманітнення уроків? Відповіді на ці питання намагались дати учасники засідання обласної фахової секції викладачів «Технології» ЗП(ПТ)О, яке відбулось 23 березня 2023 року в режимі онлайн. До вебінару долучилось понад три десятки викладачів з 20 закладів професійної (професійно-технічної освіти) області.

Голова фахової секції, викладачка ВПУ №25 м. Хмельницького Інна Грушецька поділилась досвідом використання сучасних сервісів та додатків для викладання «Технології». Співголова секції Інна Деліта презентувала методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О за результатами участі у тренінгу «Розвиток підприємницьких навичок молоді для покращення адаптивності до потреб ринку праці під час війни» в межах програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Досвідом розвитку творчої діяльності здобувачів освіти шляхом виконання проєктів поділилась Алла Герасимчук, викладачка ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». Лайфхаками щодо проєктування та виготовлення предметів інтер’єру та формування банку ідей поділилась Тетяна Шевчук, викладачка Нетішинського професійного ліцею.

Окреслені питання викликали жвавий інтерес в учасників вебінару та сподіваємось знайдуть продовження у наступних вебінарах.

професійної майстерності з професії «Електрогазозварник» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.                         Відео посилання У конкурсі брали участь 8 конкурсантів із 8 ЗП (ПТ)О Хмельницької області, які продемонстрували свої професійні навички та виконали зварювання стикового з’єднання пластин з низьковуглецевої сталі у вертикальному (PF ss nb) […]

життєдіяльності, у навчальному закладі проведено День цивільного захисту із залученням підрозділу 8 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Мета яких закріплення практичних навичок та умінь, усвідомлення учнівською молоддю свого обов’язку щодо захисту України, набуття знань про функції Збройних Сил України, закріплення основ цивільного захисту та домедичної допомоги. Підготовка учнів до захисту України