Учасники Атомної школи змагалися в освітньому брейн-рингу «Atomic Brain»,

організованому Хмельницькою АЕС за підтримки Українське Ядерне Товариство та Організація Молоді ППО ХАЕС.

🧑‍🏫Команди завзято змагалися в інтелектуальних поєдинках, тим самим перевірили набуті під час проєкту знання у сфері атомної енергетики. Для учасників брейн-рингу були підготовлені цікаві запитання різної складності. Старшокласники також продемонстрували свою компетенцію у сфері фізики, хімії, біології, географії, української мови та державності.
🥇Першість виборола команда «Атомні бомбочки», 🥈друге місце посіла «Ядерна сила», 🥉бронзовим призером стала команда «Атомна хвиля».
📝Учнівські двобої оцінювало журі у складі Василя Скрипнюка, заступника начальника з навчальної роботи НТЦ, та Володимира Цибульського, голови ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин. Привітавши учасників із вдалими іграми, журі відзначило високий рівень знань юних атомників та побажало їм подальших перемог.
🏆Наприкінці заходу переможців нагородили дипломами та цінними подарунками від Хмельницької АЕС та Українського ядерного товариства.
🔹Профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – один із пріоритетів АТ «НАЕК «Енергоатом», зокрема і філії «ВП ХАЕС». Такі проєкти не тільки розвивають українську молодь, а й допомагають підготувати якісний потенційний кадровий резерв персоналу для енергопідприємств країни, тим самим роблять внесок у майбутнє нашої держави.

Нетішинського професійного ліцею відбувся семінар-практикум по ознайомленню та налаштуванню з новим обладнанням для лінійних та орбітальних швів. Модератором семінару виступив Талабко Ю.І. інженер зі зварювання та представник фірми Фроніус. Були присутні: Матюшок О.В – керівник компанії Дельта інженіринг; Панченко С.А. – начальник дільниці зварювання ВПЗАЕС м.Енергодар; Нагорний О.В. – головний енергетик управління будівництва ЗАЕС м.Енергодар; […]

здобувачів освіти групи 103, що навчаються за професією “Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”. Керівник творчої роботи майстер виробничого навчання Тарас Максимчук .                                Відео посилання

Achievement Ukraine

A chievement Ukraine Здобувачі освіти Нетішинського професійного ліцею разом з викладачем предмету ,, Технології,, Тетяною Шевчук стали учасниками регіонального конкурсу мінікомпаній у Хмельницької області. Команди гідно – представили свої продукти та результати діяльності навчальних компаній над якими працювали протягом року