Акції «Створюємо ліси разом» 

#Нетішинськийпрофесійнийліцей

#Створюємолісиразом

Сьогодні учні та працівники ліцею долучилися до Акції «Створюємо ліси разом» за сприяння Комарівського лісництва Славутського лісгоспу, в особі лісничого Шпака Романа, який розповів про саджанці та особливості їх росту та догляду, а також акцентував увагу здобувачів освіти на необхідності збільшення площ зелених насаджень.Були висаджені садженці:Вайгели;Метасеквої;Модрини європейської;Дуба червоного;Дуба звичайного;Ялинки;Калини української.

Чекаємо весни, щоб милуватись красою!

Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу. У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників. В залежності від якості виконання завдань […]

Війна змінила всіх, ментальність, свідомість і значення слів в українській мові також… Тому :  Говорімо українською, думаймо українською, мріймо українською, перемагаймо українською!                    Відео посилання Україна – це ми  Разом до перемоги! 

Вітаю всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає її коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Бережімо і розвиваймо рідну мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, наша мова – наша сила! Вашій увазі підбірка віршів про рідну мову!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x