22 вересня день “Партизанської слави”
Їх сила духу, патріотизм, надихають нащадків. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом. Здобувачі освіти долучилися до перегляду фільму “Залізна сотня” та ознайомилися з літературною композицією “Їх подвиг в серці на віки …”
Велика вдячність та низький уклін!
22 вересня день “Партизанської слави”
Їх сила духу, патріотизм, надихають нащадків. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом. Здобувачі освіти долучилися до перегляду фільму “Залізна сотня” та ознайомилися з літературною композицією “Їх подвиг в серці на віки …”
Велика вдячність та низький уклін!
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/308500836_1159361861319059_5222648615352512700_n.jpg)
![](https://proflyceumnetishyn.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/308381036_1159361857985726_6164948856989214229_n.jpg)