28 вересня відповідно до річного плану роботи в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради з порядком денним:

28 вересня відповідно до річного плану роботи в Нетішинському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради з порядком денним:

– Атестація педагогічних працівників ліцею, основні вимоги до працівників, які підлягають атестації (доповідач Оксана Семенишена)

– Аналіз проведеної у січні-вересні 2022 року профорієнтаційної роботи (доповідач Віталіна Стрижавчук)

– Стан адаптації учнів І курсу до навчання в ліцеї та перебування в гуртожитку в умовах воєнного стану (доповідач Світлана Степанюк)

– Різне

Дякуємо доповідачам за актуальні та змістовно підготовлені доповіді!

День матері

                Відео посилання

Скільки тепла та спогадів затаїлось у цьому слові. День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мама є найважливішою у житті кожної людини День матері – це привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина. Адже, саме матерям ми завдячуємо своїм життям Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом […]

між лідерами учнівського самоврядування . І вже вкотре підтвердили своє прагнення та свій вибір жити у вільній європейській державі. Зокрема, чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській агресії. Тільки разом і спільними зусиллями рухаємося до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x