інтенсивний дводенний навчальний захід, спрямований на розвиток підприємницьких навичок у молодого покоління, підготовка молоді до майбутнього ринку праці.
Позаду два дні навчання, креативних ідей, презентацій бізнес -проєктів.
Здобувачі освіти Нетішинського професійного ліцею разом з Тетяною Шевчук взяли участь у “Таборі підприємства”, який відбувся у м.Тернопіль та мали змогу презентували свій бізнес-проєкт “MUUSROOM”.
Бажаємо успіхів та реалізації ідей ![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)