В рамках реалізації заходів Другого Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 років, в закладі освіти було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого стало формування у здобувачів освіти свідомого ставлення до дотримання правил дорожнього руху та профілактика дорожньо-транспортного травматизму.
До проведення заходів долучилися працівники поліції, які провели для здобувачів освіти пізнавальну та змістовну бесіду щодо важливості дотримання Правил дорожнього руху, відповідальності учасників дорожнього руху та основ безпечної поведінки в умовах воєнного стану. Представники поліції наголосили на необхідності бути уважними та дисциплінованими на дорогах.







