День Святого Миколая 🎅– одне з найбажаніших дитячих свят. За кілька днів діти зазвичай пишуть святому листи з побажаннями та очікують подарунки.🎁 Немає в світі малюка, який в очікуванні на довгожданий вечір не мріяв би про щось особливе.😁 Хіба можливо описати ту щиру радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Колектив ліцею, продовжуючи благородну місію святого Миколая., 19 грудня 2022 року привітали дітей ВПО, які проживають у гуртожитку нашого закладу. Хочемо подякувати усім, хто став Святим Миколаєм для дітей! Маємо надію, що разом ми змогли створити незабутнє свято для дітей!

День Святого Миколая 🎅– одне з найбажаніших дитячих свят. За кілька днів діти зазвичай пишуть святому листи з побажаннями та очікують подарунки.🎁
Немає в світі малюка, який в очікуванні на довгожданий вечір не мріяв би про щось особливе.😁 Хіба можливо описати ту щиру радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок?

групами №205, №105, №103. На зустріч запросили учасника ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС Демчука Миколу Васильовича.

Проведення весняного місячника чистоти та благоустрою, який проводиться щорічно є доброю традицією, яка показує активну життєву позицію і прагнення навести лад на території ліцею. Отже, в Нетішинському професійному ліцеї проведено місячник – акція з озеленення територій «Грін Спейс» в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Було виконано значний обсяг робіт з прибирання, озеленення […]

Біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії , ще довго чутимемо її дзвони.